Cum pot obține rapid cetățenia română?

Sectiune dedicata anunturilor de vanzare sau cumparare.

Moderatori: Dan M, Rapitorimania

Yovin
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2023 8:24 pm

Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de Yovin »

Bună ziua. Cum pot obține rapid cetățenia română? Care sunt modalitățile de a face acest lucru și este dificil?

EmilBryuxov
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 22, 2023 9:44 am

Re: Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de EmilBryuxov »

În general, dacă aveți un soț/soție cu cetățenie sau rude, puteți obține cu ușurință cetățenia română.În alte cazuri, este mai dificil.

Yovin
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2023 8:24 pm

Re: Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de Yovin »

Unde pot afla mai multe despre aceste informații? Îmi puteți recomanda articole sau site-uri web unde pot citi despre toate acestea?

EmilBryuxov
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 22, 2023 9:44 am

Re: Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de EmilBryuxov »

În mod ideal, fiecare motiv de obținere a cetățeniei române are propria descriere, de exemplu, aici puteți vedea cum puteți obține cetățenia prin căsătorie https://documente.md/obinerea-cetaeniei ... torie.html De asemenea, pe site puteți găsi și alte articole pe tema obținerii cetățeniei.

Yovin
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2023 8:24 pm

Re: Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de Yovin »

Minunat, mulțumesc pentru link și pentru răspuns. Puteți să-mi spuneți dacă merită să contactez această companie pentru a primi ajutor în ceea ce privește cetățenia? Sunt siguri că vă vor ajuta?

EmilBryuxov
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 22, 2023 9:44 am

Re: Cum pot obține rapid cetățenia română?

Mesaj de EmilBryuxov »

Contactați compania, cu siguranță vă vor putea ajuta, deoarece au multă experiență. În plus, există și multe articole pe site, care pot răspunde singure la multe întrebări.

Scrie răspuns