CN 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderatori: Dan M, Rapitorimania

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Albert scrie:
RazvanG scrie:Cine spunea ca la spinning nu sunt certuri?
Astea-s certuri?! Asa zoaie n-am mai vazut demult pe forumuri..pacat.
@Vali Stratonov
..pan' la urma ocupi functia aia la federatie sau nu?
Domnule coleg , unu la mina nu inteleg ce relevanta ar avea sau daca imi trebuie acceptul cuiva anume daca vreau sa fac ceva ... si 2 nu consider necesar sa raspund fiecarei persoane de pe sit pe care nici macar nu o cunosc ....dar ca sa te lamuresti cit de cit poti lecturezi aici:
http://www.rapitori.ro/forum/concursuri ... -2730.html
Sper sa iti satisfaci curiozitatea ...

Albert
Mesaje: 7
Membru din: Lun Ian 06, 2014 11:49 am

Re: CN 2014

Mesaj de Albert »

vali stratonov scrie:... si 2 nu consider necesar sa raspund fiecarei persoane de pe sit pe care nici macar nu o cunosc ....dar ca sa te lamuresti cit de cit poti lecturezi aici:
http://www.rapitori.ro/forum/concursuri ... -2730.html
Domnu' coleg, suntem pe un forum liber si deschis. Scriind aici te expui intrebarilor userilor. Atat timp cat atunci cand mi-am facut cont n-am fost obligat sa fac cunostina cu Vali Stratonov n-am de ce sa nu te intreb una-alta. Stiam de "discutia" de pe rapitori.Acolo zici ca nu esti la federatia cacaracterului popescian. Daca e asa de ce mai apari pe listele federatiei? D-aia ti-am pus acea intrebare.Stiam ca te declati nefederalizat, in acelasi timp tornand in capul listei mizerabilului.
In fine, e la moda ca lumea sa stea la ciupeala.
Spor la combatut...a...la inzoaiat :lol:

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Atat timp cat atunci cand mi-am facut cont n-am fost obligat sa fac cunostina cu Vali Stratonov n-am de ce sa nu te intreb una-alta.
Cum de fapt nici eu nu cred ca am de dat "socoteala " unui user chiar daca se numeste Albert ....chiar si Einstein. ;)
Spor la socializat pe forum ....

Avatar utilizator
Mihai Banu
Mesaje: 70
Membru din: Lun Ian 06, 2014 11:42 pm
Localitate: Arad

Re: CN 2014

Mesaj de Mihai Banu »

V-a innebunit Popescu pe toti. Nu stiti cum sa va dati mai bine pe langa el..

Avatar utilizator
RazvanG
Mesaje: 8
Membru din: Lun Ian 20, 2014 3:15 pm

Re: CN 2014

Mesaj de RazvanG »

vali stratonov scrie:
Albert scrie:
RazvanG scrie:Cine spunea ca la spinning nu sunt certuri?
Astea-s certuri?! Asa zoaie n-am mai vazut demult pe forumuri..pacat.
@Vali Stratonov
..pan' la urma ocupi functia aia la federatie sau nu?
Domnule coleg , unu la mina nu inteleg ce relevanta ar avea sau daca imi trebuie acceptul cuiva anume daca vreau sa fac ceva ... si 2 nu consider necesar sa raspund fiecarei persoane de pe sit pe care nici macar nu o cunosc ....dar ca sa te lamuresti cit de cit poti lecturezi aici:
http://www.rapitori.ro/forum/concursuri ... -2730.html
Sper sa iti satisfaci curiozitatea ...
Draga domnule,atata timp cat mai facut ''coleg'' se intelege ca o forma de coabitare intre cele doua ramuri.Eu am facut o observatie,o asemanare intre pescarii de rapitori si cei de crap.Daca nivelul dumneavoastra,atat intelectual cat si cel profesional,depaseste cu mult nivelul celorlalti ''colegi'' de pasiune ,ai dvs,va rog sa ma scuzati ca mi-am permis sa postez.
O zi placuta ;)

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Draga domnule,atata timp cat mai facut ''coleg'' se intelege ca o forma de coabitare intre cele doua ramuri.
Ati inteles perfect stimate coleg'...
Restul postului dumneavoastra e malitios si nu are legatura cu realitatea ...va garantez.
O zi la fel de buna va doresc.

Albert
Mesaje: 7
Membru din: Lun Ian 06, 2014 11:49 am

Re: CN 2014

Mesaj de Albert »

vali stratonov scrie:Cum de fapt nici eu nu cred ca am de dat "socoteala " unui user....
Pai zi asa, ca nu vrei sa spui cum sta treaba. Nu ma(ne) trimite pe link-uri diverse care spun o chestie cand realitatea din teren e alta :)
Nu-ti inteleg fastaceala da' nah..asta este. Macar ma bucur ca ati incetat cu injuraturile.
Spor la intoxicat topicurile de CN. Pana-n aprilie este timp garla :lol:

Avatar utilizator
RazvanG
Mesaje: 8
Membru din: Lun Ian 20, 2014 3:15 pm

Re: CN 2014

Mesaj de RazvanG »

vali stratonov scrie:
Draga domnule,atata timp cat mai facut ''coleg'' se intelege ca o forma de coabitare intre cele doua ramuri.
Ati inteles perfect stimate coleg'...
Restul postului dumneavoastra e malitios si nu are legatura cu realitatea ...va garantez.
O zi la fel de buna va doresc.
Cine a fost malitios ''colegu'' ?
A fost o umila observatie si atata tot,probabil in focul disputei cu adversarul dvs,ati crezut ca tot ce postez ,este automat si malitios :o

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

RazvanG scrie:
vali stratonov scrie:
Draga domnule,atata timp cat mai facut ''coleg'' se intelege ca o forma de coabitare intre cele doua ramuri.
Ati inteles perfect stimate coleg'...
Restul postului dumneavoastra e malitios si nu are legatura cu realitatea ...va garantez.
O zi la fel de buna va doresc.
Cine a fost malitios ''colegu'' ?
A fost o umila observatie si atata tot,probabil in focul disputei cu adversarul dvs,ati crezut ca tot ce postez ,este automat si malitios :o
Domnule coleg eu nu am adversari nicknameuri ,chiar ca au nume princiare ca albert.... de monaco :lol: :lol: :lol:
Malitioasa mi sa parut treaba cu nivelu intelectual sau profesional al celor de pe forum ....aici toti sunt pescari , nimic mai mult....parerea mea.

dvlad
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2014 12:49 am

Re: CN 2014

Mesaj de dvlad »

Domnul Stratonov, consider ca o persoana ca d-voastra, nu ar trebui sa jigneasca in halul asta,in mod direct si public alte persoane oricare ar fi acestea. O persoana ca d-voastra ar trebui sa aplaneze si sa fie deschis tuturor discutiilor. V-am urmarit si pe alte forumuri in care aveti mesaje postate, iar in majoritatea nu faceti decat sa aduceti injurii la adresa altora. Astfel de manifestari nu vor aduce nimic bun, ba din contra vor inlatura din ce in ce mai multi pescari ce sunt deja sau doresc sa ia parte la fenomenul zis si "pescuit de competitie". Comportamentul d-voastra nu este demn de un om ce pretinde ca este pescar de competitie, a fost presedinte a unei ligi de pescuit, este presedinte de club cat si organizator de concursuri.

Scrie răspuns