CN 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderatori: Dan M, Rapitorimania

Avatar utilizator
Stefan DINU
Mesaje: 34
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:27 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2014

Mesaj de Stefan DINU »

vali stratonov scrie:Nu detin nici o functie federala deocamdata ...si chiar daca asi detine nu vad relevanta ...

Umbla vorba prin targ ca cine a pupat odata mai pupa inca odata! Știi si tu ca atunci cand vezi o functie nu mai raspunzi de faptele tale!
vali stratonov scrie:Intrebarile le pun ca simplu concurent care NU are nici cea mai mica incredere in ceea ce vorbesti si faci tu ...cit despre luceferi si demiurgi :oops: :oops: ...din nefericire LRS a avut parte de unul in functie de conducere timp de 2 ani si iata unde a ajuns ... la sapa de lemn din pacate pt LRS :evil: :evil: :evil:

Da sigur! Parca habar ai tu despre ceva! Si n-as vorbi de incredere ru cel care a vrut sa puna LRS pe masa lui Popescu pentru o functie ... si aia mica si insignifianta! Am vazut ce ai facut tu din functia de responsabil de competitii la FRPS.

Dar stai liniștit ... nu vorbeam cu tine. Informam corect pe cei care inca mai pun botul la toti fostii si luceferii deontologi!

vali stratonov scrie:Poate le ai din plama dupa "una mica" :lol: :lol: :lol:
Cioban ca intotdeauna! Si pueril si fara umor!
Ștefan DINU
pround member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Da sigur! Parca habar ai tu despre ceva! Si n-as vorbi de incredere ru cel care a vrut sa puna LRS pe masa lui Popescu pentru o functie ... si aia mica si insignifianta! Am vazut ce ai facut tu din functia de responsabil de competitii la FRPS.

Dar stai liniștit ... nu vorbeam cu tine. Informam corect pe cei care inca mai pun botul la toti fostii si luceferii deontologi!
Bai Brave Hart din hirtie igienica ce esti...in locul tau mi-ar fi si rusine sa vorbesc dupa ce ai "condus" LRS la sapa de lemn in care se afla acum ..
Performantele tale de "manger genial" se traduc astfel:
-buget LRS la treminarea mandatului ...canci
-scaderea dramatica a sportivilor in timpul mandatului tau de la media de 75 concurenti / etapa la 30 concurenti/ etapa ...
-reducerea dramatica a sponsorilor si colaboratorilor traditionali ai LRS...
Asta esti tu defapt....demiurgule si luceafarule ce esti. :lol: :lol: :lol:
TU nu esti in stare sa ramii angajat undeva , de aia ai si ramas somer :lol: :lol: , daramite sa fi in stare sa conduci ceva ...
Esti un urechist care crede ca le stie pe toate cind de fapt esti doar un "mitic" care vrea sa se bage in seama...nimic mai mult. ;)

Avatar utilizator
Stefan DINU
Mesaje: 34
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:27 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2014

Mesaj de Stefan DINU »

vali stratonov scrie:
Da sigur! Parca habar ai tu despre ceva! Si n-as vorbi de incredere ru cel care a vrut sa puna LRS pe masa lui Popescu pentru o functie ... si aia mica si insignifianta! Am vazut ce ai facut tu din functia de responsabil de competitii la FRPS.

Dar stai liniștit ... nu vorbeam cu tine. Informam corect pe cei care inca mai pun botul la toti fostii si luceferii deontologi!
Bai Brave Hart din hirtie igienica ce esti...in locul tau mi-ar fi si rusine sa vorbesc dupa ce ai "condus" LRS la sapa de lemn in care se afla acum ..
Performantele tale de "manger genial" se traduc astfel:
-buget LRS la treminarea mandatului ...canci
-scaderea dramatica a sportivilor in timpul mandatului tau de la media de 75 concurenti / etapa la 30 concurenti/ etapa ...
-reducerea dramatica a sponsorilor si colaboratorilor traditionali ai LRS...
Asta esti tu defapt....demiurgule si luceafarule ce esti. :lol: :lol: :lol:
TU nu esti in stare sa ramii angajat undeva , de aia ai si ramas somer :lol: :lol: , daramite sa fi in stare sa conduci ceva ...
Esti un urechist care crede ca le stie pe toate cind de fapt esti doar un "mitic" care vrea sa se bage in seama...nimic mai mult. ;)
Iepuras! Veziti de puselele tale! Nu mai sta tu de afacerile mele!
Eu pana una alta am organizat 2 campionate nationale din care unul l-am infiintat eu. Asta intr-un singur an! Tu nu ai fost capabil sa faci un concurs in federatia de fum. Unul! Sa arati ca inca mai poti face ceva in afara de scandal si mistouri ieftine. Ca de una mica nu mai poate fi vorba la varsta ta!
Am uitat! Ai facut un concurs de 2 lei in care ti-ai tras 80 de milioane si ti-ai batut joc de concurenti cu pizza veche.
Ștefan DINU
pround member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Iepuras!
Iepuras ii ma..ta , asta 1 la mina . :lol:
Ai facut un concurs de 2 lei in care ti-ai tras 80 de milioane si ti-ai batut joc de concurenti cu pizza veche.
Serios poti proba ?Ai fost tu acolo "mitica" fara sa stim si noi si ai dus pizza la laborator??? :roll:
Fugi cu cercul mai bine ....cit priveste campionatul facut de tine :o ....doar tu crezi ca-i campionat . :lol: :lol: :lol:
Ca de una mica nu mai poate fi vorba la varsta ta!
Serios te tine safacem o proba ? :lol: :lol: :lol:

P.S.Apropo ai platit participarea "lotului tau" de mal pt. Bulgaria ?Sau o plateste "prietenul " tau Bentu? :lol: :lol: :lol:
Ar fi pacat sa ii duci cu presul pe baieti si sa le promiti ceva si sa nu te ti de cuvint ....asa cum ai mai facut-o. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Stefan DINU
Mesaje: 34
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:27 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2014

Mesaj de Stefan DINU »

Hai țup-țup de aici, că te-a pus șeful tău la muncă și rămâi în urmă! Si dacă o rasolești și de data asta, a treia oara nu te mai primește înapoi! Slugă!
Ștefan DINU
pround member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Stefan DINU scrie:Hai țup-țup de aici, că te-a pus șeful tău la muncă și rămâi în urmă! Si dacă o rasolești și de data asta, a treia oara nu te mai primește înapoi! Slugă!
Somerule Brave Hart ...mars de aici si da fuguta la sedinta cu AJVPS-ul din 7.02 :lol: :lol: , poate poate iti arunca vre-o promisiune sefii tai si pleci in Bulgaria cu elicopterul la all-inclusive. :lol: :lol: :lol: :lol:
Milogule vezi sa nu ramii cu mina intinsa :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Stefan DINU
Mesaje: 34
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:27 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2014

Mesaj de Stefan DINU »

Eu nu stau cu mana întinsă cum stai tu pe preșul lui Popescu ... poate mai pica un leu, o funcție, o deplasare, o intrare pe o balta moka.
De la AGVPS nu vrem decât sa ne lase al-de ăști ca tine în pace.
Si hai pune osu la munca ca functiile nu vin degeaba la federatie ... plus pupatul in 3 litere!
Ștefan DINU
pround member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

Stefan DINU scrie:Eu nu stau cu mana întinsă cum stai tu pe preșul lui Popescu ... poate mai pica un leu, o funcție, o deplasare, o intrare pe o balta moka.
De la AGVPS nu vrem decât sa ne lase al-de ăști ca tine în pace.
Si hai pune osu la munca ca functiile nu vin degeaba la federatie ... plus pupatul in 3 litere!
Baietica , poate iti pica tie vre-un leu din concursurile neorganizate :lol: :lol: somerule ... :lol: :lol: :lol:
Cind infiintam eu prima firma si plateam oameni TU te uitai pe afara cum trec soldatii..
Habar nu ai cu se FAC si se gestioneaza banii ca dovada ca ai dus LRS in sapa de lemn ...
Am lasat in conturile LRS aprox. 13000 euro si toate platile la zi ....cind ai plecat TU au ramas bani de tigari... criza prin care trece LRS ti se datoreaza in mare parte ...
Ai fost un manager de tot kkatul :oops: ..si nu exista nici o sansa sa devii unul mediocru vreodata . :oops:

Acum mars la plenara ca te asteapta sefii de la AJVPS.... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
andy
Site Admin
Mesaje: 80
Membru din: Mie Dec 11, 2013 9:23 pm

Re: CN 2014

Mesaj de andy »

Cand va racoriti cu injuratul, se pare ca nu v-ati mai vazut de mult, ati putea incerca sa purtati o discutie constructiva despre soarta Campionatului National. Cred ca ar fi mult mai interesant pentru cei interesati de fenomen.

vali stratonov
Mesaje: 57
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:27 pm

Re: CN 2014

Mesaj de vali stratonov »

se pare ca nu v-ati mai vazut de mult,
Andy fie vorba intre noi ca tot nu ne aude nimeni ;) , nici nu imi doresc sa ma vad cu toti luzerii...
Revenind la lucruri serioase problema Campionatului National e incerta ...indiferent de unde te uiti ,de ce?
Simplu...LRS e in criza (din pacate), FRPS nu are sportivi de spinning de nivelul unui campionat puternic si nici resuresele umane si financiare macar la nivelul atins de LRS in 2010....

Apele se vor limpezi probabil dupa congresul Cips din aprilie ....atunci competitorii adevarati vor stii pe ce drum pot sa o apuce .
Incertitudinea , lupta intre AJVPS si FRPS nu e benefica fenomenului competitional , dimpotriva ....singurul lucru benefic ar putea fi o intilnire la o masa a negocierilor a partilor implicate....parerea mea.

Scrie răspuns