CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, sonare, barci, motoare, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Dan M, Rapitorimania

Scrie răspuns
S.G. DRILL
Mesaje: 4
Membru din: Vin Ian 31, 2014 7:35 pm

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de S.G. DRILL »

Trebuie gasita alta metoda . Nu toti concurentii pot sta cu netul in fata toata ziua !!! Este parerea mea , puteti tine cont de ea sau o puteti ignora !!! Cu respect !!!

TristianDaCuhna
Mesaje: 9
Membru din: Joi Ian 09, 2014 7:21 am

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de TristianDaCuhna »

S.G. DRILL scrie:Trebuie gasita alta metoda . Nu toti concurentii pot sta cu netul in fata toata ziua !!! Este parerea mea , puteti tine cont de ea sau o puteti ignora !!! Cu respect !!!
+1

vioril
Mesaje: 5
Membru din: Mar Ian 14, 2014 9:35 pm

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de vioril »

dat fiind faptul ca am acceptat cu totii sa ne jucam fara un regulament clar de extragere a castigatorilor si faptul ca toate pozele sunt superbe ,raspunsurile pe masura , eu propun sa incercam o extragere clasica : la concursul de casting organizat de Dan sa se puna intr-un bol numele tuturor participantilor la acest concurs si sa se extraga castigatorii .

Avatar utilizator
IonutC
Mesaje: 17
Membru din: Mar Ian 14, 2014 10:51 pm
Localitate: Galati

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de IonutC »

vioril scrie:dat fiind faptul ca am acceptat cu totii sa ne jucam fara un regulament clar de extragere a castigatorilor si faptul ca toate pozele sunt superbe ,raspunsurile pe masura , eu propun sa incercam o extragere clasica : la concursul de casting organizat de Dan sa se puna intr-un bol numele tuturor participantilor la acest concurs si sa se extraga castigatorii .
+1

Avatar utilizator
Dan M
Site Admin
Mesaje: 57
Membru din: Mie Dec 11, 2013 9:39 am
Contact:

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de Dan M »

Sau daca vreti facem o finala pe facebook - primii 3 din cei inscrisi in concurs care obtin cele mai multe like-uri la poza castiga lansetele.
asta in cazul in care sunteti de acord.

dvlad
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2014 12:49 am

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de dvlad »

Nu cred ca este cazul unui concurs pe facebook, parerea mea. Poate ati vazut concursul Relax de luna recuta ca a castigat un baiat cu peste 500 likeuri,( probabil e prieten cu toata tara) cu o marlita de 200 de grame cu un kopyto in gura, cand altii au avut poze mult mai reusite cu pesti si cu momeala relax in gura.

Poate ca ar trebui, zic si eu, nu vreau sa creez deranj, sa aleaga D-nul Mitranescu, 3 pescari al caror fotografii si raspunsuri sunt in concordanta cu criteriile dansului.

Eu personal chiar imi doresc acest premiu deoarece vechea mea lanseta de Dunare s-a rupt, iar faptul ca aceasta lanseta a fost construita special pentru Heavy Spinning ma face sa mi-o doresc si mai mult.

Cu respect,
Vlad

Avatar utilizator
trif florin
Mesaje: 34
Membru din: Vin Ian 17, 2014 10:26 pm

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de trif florin »

dvlad scrie:Nu cred ca este cazul unui concurs pe facebook, parerea mea. Poate ati vazut concursul Relax de luna recuta ca a castigat un baiat cu peste 500 likeuri,( probabil e prieten cu toata tara) cu o marlita de 200 de grame cu un kopyto in gura, cand altii au avut poze mult mai reusite cu pesti si cu momeala relax in gura.

Poate ca ar trebui, zic si eu, nu vreau sa creez deranj, sa aleaga D-nul Mitranescu, 3 pescari al caror fotografii si raspunsuri sunt in concordanta cu criteriile dansului.

Eu personal chiar imi doresc acest premiu deoarece vechea mea lanseta de Dunare s-a rupt, iar faptul ca aceasta lanseta a fost construita special pentru Heavy Spinning ma face sa mi-o doresc si mai mult.

Cu respect,
Vlad
Sunt de acord cu 'dvlad'.
Eu intentionez sa ma apuc de spinning, la somn,imi doresc mult o lanseta heavy!
Oricum,ce-i mai buni sa castige!!! ;) ;)

S.G. DRILL
Mesaje: 4
Membru din: Vin Ian 31, 2014 7:35 pm

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de S.G. DRILL »

OK :!: :!: :!:

alin80
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 16, 2014 8:36 pm

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de alin80 »

perfect de acord! sa ramana asa cum s-a stabilit la inceput! si stati linistit domnule mitranescu! sunteti departe de a fi banuit ca partinitor!

oana
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Ian 18, 2014 9:10 pm
Localitate: sulina

Re: CONCURS: CASTIGA O LANSETA DE RAPITOR

Mesaj de oana »

alin80 scrie:perfect de acord! sa ramana asa cum s-a stabilit la inceput! si stati linistit domnule mitranescu! sunteti departe de a fi banuit ca partinitor!
eu nu inteleg ,de ce trebuiesc atitea pareri si idei,banuiesc ca domnul dan mitranescu atunci cind a hotarit acest concurs ,s a gindit la tot ,de ce trebuie ca unul si altul sa si dea cu parerea ,dinsul stie ce are de facut,asa ca nu ramine decit sa asteptam deciziile luate .iar in legatura cu facebook nu cred k e o idee stralucita ,haideti sa fim seriosi un pic ,,,,,,,mai e si twiter si .........

Scrie răspuns