Căutarea a găsit 4 rezultate

de Bellarossa
Dum Sep 24, 2023 12:13 pm
Forum: LIBER LA DISCUTII
Subiect: Adaptarea în Regatul Unit
Răspunsuri: 6
Vizualizări: 533

Re: Adaptarea în Regatul Unit

Pentru a ajuta comunitatea moldovenească și română să se adapteze cu succes în Marea Britanie, recomand utilizarea unor resurse precum Moldoveni si Romani in UK , de exemplu Annuntul UK, care oferă informații despre locurile de muncă vacante, servicii de traducere, consiliere în domeniul avocaturii ...
de Bellarossa
Dum Iul 09, 2023 4:10 pm
Forum: LIBER LA DISCUTII
Subiect: Cine are experiență în alegerea unei saltele ortopedice?
Răspunsuri: 2
Vizualizări: 371

Cine are experiență în alegerea unei saltele ortopedice?

Căutați sfaturi pentru alegerea unei saltele ortopedice. Ce factori ar trebui să iau în considerare la alegere? Cum să determin fermitatea corectă? Ce materiale sunt cele mai confortabile? Aș fi recunoscătoare pentru experiență și sfaturi. Vă mulțumesc!
de Bellarossa
Dum Mai 14, 2023 11:30 am
Forum: LIBER LA DISCUTII
Subiect: Caut locuinte in Moldova
Răspunsuri: 2
Vizualizări: 470

Re: Caut locuinte in Moldova

Desigur, vă pot recomanda un site pentru a căuta imobiliare în Moldova hometer.md . Acest site este una dintre cele mai populare și de încredere resurse pentru găsirea de cazare. Aici gasiti reclame pentru inchiriere de apartamente, case si camere in diferite zone ale tarii. În plus, site-ul are o g...
de Bellarossa
Dum Mai 14, 2023 12:45 am
Forum: DISCUTII GENERALE DESPRE RAPITORI
Subiect: Caut locuinte in Moldova
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 549

Caut locuinte in Moldova

Mă mut din Ucraina în Moldova pentru muncă și va trebui să închiriez un apartament acolo pentru asta. Asa ca acum caut de unde sa il pot inchiria la un pret normal, ma puteti sfatui?