Căutarea a găsit 5 rezultate

de FlorianMiller
Lun Dec 25, 2023 4:15 pm
Forum: MARELE BAZAR
Subiect: HiSky
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 246

HiSky

Pasagerii pot solicita despăgubiri pentru cheltuielile suplimentare suportate din cauza unui zbor întârziat, cum ar fi cazarea sau masa, și care este procesul de includere a acestora în cererea către HiSky?
de FlorianMiller
Mie Aug 23, 2023 10:56 am
Forum: MARELE BAZAR
Subiect: problemă
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 462

Re: problemă

Diareea poate fi un fenomen destul de neplăcut, dar este important să rețineți că, de obicei, este temporară și trece de la sine. Cu toate acestea, dacă problema devine prea inconfortabilă și persistă, cel mai bine ar fi să consultați un medic pentru un diagnostic precis și pentru un tratament adecv...
de FlorianMiller
Mie Iul 19, 2023 3:22 pm
Forum: MARELE BAZAR
Subiect: vopsea de păr
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 523

vopsea de păr

Bună ziua tuturor, spuneți-mi cum să aleg o vopsea de păr foarte bună, cu o compoziție normală, care va strica minim părul?
de FlorianMiller
Joi Mai 11, 2023 5:21 pm
Forum: MARELE BAZAR
Subiect: medicament pentru dureri de gât
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 493

medicament pentru dureri de gât

Bună ziua tuturor, puteți să-mi spuneți vă rog un medicament bun pentru o durere de gât, deoarece în ultima vreme nimic nu mă ajută prea mult....
de FlorianMiller
Vin Apr 21, 2023 1:23 pm
Forum: MARELE BAZAR
Subiect: Cum aleg o bancă sau un card de credit?
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 632

Re: Cum aleg o bancă sau un card de credit?

Când vine vorba de gestionarea finanțelor dvs., selectarea unui serviciu de credit care asigură siguranța este de cea mai mare importanță. Cu numeroase opțiuni disponibile, este esențial să discerneți și să acordați prioritate securității în procesul dvs. de luare a deciziilor. Atunci când evaluați ...