Căutarea a găsit 9 rezultate

de Stefan Popescu
Vin Mar 14, 2014 10:31 am
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Dacă tot susții că ai statutul original si ștampilat, cred că poți face o scanare și o postare aici. Și astfel s-ar lămuri lucrurile. Aștept! Oi fi eu mult mai tânăr ca tine ... dar nu m-am născut chiar ieri! Statutul e un document accesibil doar membrilor LRS. E o decizie mai recenta. Dor poți fac...
de Stefan Popescu
Vin Mar 14, 2014 10:27 am
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

http://frpsc.ro/wp-content/uploads/2014/03/CC.pdf
Mihai Banu scrie:Domnule Stefan Popescu,

Nu mi-ati raspuns la intrebare. Federatia ce competitii organizeaza anul acesta?
de Stefan Popescu
Joi Mar 13, 2014 8:40 pm
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Dacă tot susții că ai statutul original si ștampilat, cred că poți face o scanare și o postare aici. Și astfel s-ar lămuri lucrurile. Aștept!
de Stefan Popescu
Mie Mar 12, 2014 5:58 pm
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Răspunsul îl găsești dacă citești cu atenție statutul Clubului pescarilor de răpitori sau al Asociației Liga Română de Spinning. Capitolul venituri! Sigur nu ști ce scrie in ele. Dovadă că la o întâlnire directă nu știai că LRS prin statut, se obligă să respecte statutul și regulamentele federației....
de Stefan Popescu
Mie Mar 12, 2014 1:30 pm
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Răspunsul îl găsești aici: Art. 71 ....................................................................................... (2) Sursele de finantare a cluburilor sportive provin din: a) subventii de la bugetul de stat si bugetele locale acordate cluburilor sportive de drept public de catre organele a...
de Stefan Popescu
Mie Mar 12, 2014 7:59 am
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Legile, bune sau proaste, trebuie aplicate. Legea 69/2000 este totuși o lege bună. Numai că ne este cunoscută și aplicată. PS Nu înțeleg de ce nu se exploatează această uriașă oportunitate care o reprezintă peștele. Indiferent cine ce-o zice, faptul că peștele este valorificabil, fie pentru pescuit ...
de Stefan Popescu
Mie Mar 12, 2014 7:39 am
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Lăudabil interesul pentru organizarea competițiilor de pescuit sportiv la pești răpitori. Din preambulul calendarului competițional, se urmăresc rezultate care vor avea ca finalitate clasificări sportive și de asemenea promovarea celor mai bune piste de competiții din țară. Trebuie să amintesc orga...
de Stefan Popescu
Dum Mar 09, 2014 8:52 am
Forum: COMPETITII PRIVATE
Subiect: Competitii spinning 2014
Răspunsuri: 24
Vizualizări: 20655

Re: Competitii spinning 2014

Lăudabil interesul pentru organizarea competițiilor de pescuit sportiv la pești răpitori. Din preambulul calendarului competițional, se urmăresc rezultate care vor avea ca finalitate clasificări sportive și de asemenea promovarea celor mai bune piste de competiții din țară. Trebuie să amintesc organ...