Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.rapitorimania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.rapitorimania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
pop-up fumigena senzor

MimTeam isi mareste echipa!

joi, 17 decembrie 2020   |   3200   afişări   

A mai trecut un an si ne pregatim pentru urmatorul si urmatorii ani! Pentru ca am crescut si pentru ca stim ca trebuie sa venim in intampinarea clientilor nostri cu servicii suplimentare, prezenta si raspuns cat mai prompt, dorim sa ne marim echipa de vanzari.

Daca pescuitul este hobby-ul tau preferat, de ce sa nu faci un job din aceasta pasiune? Cautam pescari activi care au cunostinte tehnice despre echipamente si stiluri de pescuit, pot face prezentari de produse si sunt familiari cu platformele social media: Facebook, Instagram, YouTube. De la sine inteles, ca asa este in vanzari, lucrul cu calculatorul (Windows, Office, Excel) si permisul de conducere categoria B sunt absolut obligatorii. Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj, dar oferim si incepatorilor sansa de a lucra in echipa noastra.

 
 

Mai multe despre salariu, ce vei avea de facut concret si alte detalii despre echipa noastra poti afla dupa ce ne trimti o scrisoare de intentie, CV-ul si numarul tau de telefon pe adresa de email: contact@mimteam.ro

Abia asteptam sa ne cunoastem!

Echipa MimTeam

MimTeam este o companie cu peste 27 de ani vechime in importul si distributia articolelor de pescuit sportive. Brandurile pe care le reprezentam sunt: Owner, DAM, Madcat, Effzett, MAD, Browning, Quantum, Black Cat, Zebco, Sakura, Garbolino, Sert, Asso, Toray.

Mai multe informatii:

https://mimteam.ro/Cariere.html

Comentarii


Momentan nu există comentarii.


 
cristialbu.ro