Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.rapitorimania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.rapitorimania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018

Calendar competitional pescuit la rapitori 2019!

4 februarie 2019   |   2100   afişări   

 

Momentan s-au stabilit datele doar pentru competiile organizate de Liga Romana de Spinning, Mim Team, Aquamania, Trout Area, Holbina Trei Bibani, Egreta Hidroturism si American Nautics. In curand, urmeaza sa anuntam Cormoran, concursurile de Street Fishing, Urban Fishing. Sa fie rapitori!
 
 
 

Cupa Egreta Spring

Disciplina: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 6-7 aprilie
Locatie: incinta Cormoran, Isac si Uzlina, Delta Dunarii
Organizator: Egreta Hidroturism
Specii tinta: stiuca

Mai multe detalii pe:

http://www.hidroturism.ro/


 

Pikemaster H3B

Disciplina: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 15-17 martie
Locatie: incinta H3B, Delta Dunarii
Organizator: Holbina Trei Bibani
Specii tinta: stiuca

Cupa Mondiala Pikechallange

Disciplina: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 17-19 mai
Locatie: incinta H3B, Delta Dunarii
Organizator: Holbina Trei Bibani
Specii tinta: stiuca

Mai multe detalii pe:

https://www.facebook.com/holbinatreibibani/

 

Predator Fever editia 8

Disciplina: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 13 aprilie
Locatie: Tancabesti 1, Tancabesti 2
Organizator: Mim Team, Two Lake Two Brothers
Specii tinta: stiuca, salau, biban, somn, bass

Mai multe detalii pe:

https://mimteam.ro/

 

Cupa Laurentiu Andronic

Disciplina: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 4-5 mai
Locatie: Valea Argovei
Organizator: CS Aquamania, AGVPS
Specii tinta: salau si biban

Mai multe detalii pe:

https://www.facebook.com/events/335342700524529/

 

Mercury Pike Challenge

Disciplina: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 13-15 iunie
Locatie: Delta Dunarii
Organizator: American Nautics
Specii tinta: stiuca si biban

Mai multe detalii pe:

https://www.facebook.com/MercuryPikeChallenge/

 

Cupa Ligii  LRS barca

Editia X - CUPA LIGII - RELAX TROPHY 2019
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 5-7 aprilie
Locatie: Sarulesti
Organizator: LRS & WSB
Specii tinta: salau si biban

Campionatul National de Spinning LRS - Barca

Etapa 1 - CUPA VALEA ARGOVEI 2019
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 11-12 mai
Locatie: Valea Argovei
Organizator: LRS & DCS
Specii tinta: salau si biban

Etapa 2 - CUPA DELTEI DUNARII 2019
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 20-23 iunie
Locatie: Delta Dunarii
Organizator: LRS & APT
Specii tinta: stiuca si biban

Etapa 3 - CUPA BICAZ 2019
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 20-21 iulie
Locatie: Bicaz
Organizator: LRS & BFS
Specii tinta: clean si biban

Etapa 4 - CUPA ARROW 2019
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 12-13 octombrie
Locatie: Snagov
Organizator: LRS & DRILL
SpeciI tinta: stiuca si biban

Etapa 5 - CUPA DELTA SPINNING 2019 - DELTA DUNARII
Divizie: PESCUIT DIN BARCA
Perioada: 1-2 noiembrie
Locatie: Delta Dunarii
Organizator: LRS & DCS
Specii tinta: stiuca si biban

Mai multe detalii pe: www.lrs.ro

 

Campionatul National de Spinning LRS – Mal

Etapa 1 - CNSM
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 18-19 mai
Locatie: Cibin
Organizator: IFC & WSB
Specie tinta pastrav

Etapa 2 - CNSM
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 15-16 iunie
Locatie: Buzau
Organizator: BFC
Specie tinta pastrav

Etapa 3 - CNSM
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 13-14 iulie
Locatie: Somesul Cald
Organizator: SFC
Specie tinta pastrav

Editia VI - CUPA LIGII LA PASTRAV 2019
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 27-28 iulie
Locatie: Crisul Repede
Organizator: LRS
Specie tinta pastrav

Etapa 4 - CNSM
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 17-18 august
Locatie: Targului
Organizator: BFF
Specie tinta pastrav

Etapa 5 - CNSM
Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 14-15 septembrie
Locatie: Jiul de Vest
Organizator: CPR
Specie tinta pastrav

Mai multe detalii pe: www.lrs.ro

 

Trout Area Romania

Divizie: PESCUIT DE PE MAL
Perioada: 2 martie, 16 martie, 30 martie, 13 aprilie
Locatie: Zavoi, Varsag, Campul Cetatii, TBD
Organizator: LRS & WSB
Specii tinta: pastrav

Mai multe detalii pe:

https://www.facebook.com/TroutAreaRomania/

 





Comentarii


Momentan nu există comentarii.


 
 whiteman.ro