protest PRO FISHING LEAGUE

Sectiune dedicata concursurilor de pescuit la rapitori. Anunturi, liste participanti, program de concurs, desfasurare, concluzii. Organizatorii de concursuri sunt rugati sa contacteze administratorul forumului, inainte de a posta o competitie.

Moderatori: Dan M, Rapitorimania

oby 1
Mesaje: 8
Membru din: Mie Ian 08, 2014 10:27 pm

protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de oby 1 »

in urma primei etape PFL desfasurata la Periprava am iesit, alaturi de colegul meu Ciprian Plescan, pe locul 3, loc ce ne-a adus un premiu de 2000ron si un vaucer oferit de HYMALAYA
pt ca din motive independente de noi(barca cu care am ajuns, proprietate a altui concurent nu a mai ramas) am lipsit la festivitatea de premiere, ca urmare, organizatorul refuza sa ne inmaneze premiul, desi nicaieri in regulament nu este stipulata o asa sanctiune
in consecinta nici noi nu vom mai participa la nici un eveniment organizat de PFL, pana nu ni se inmaneaza premiul obtinut pe apa

Ovidiu Parascanu

Avatar utilizator
zamfi
Mesaje: 26
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:42 pm
Localitate: Pe Mures...

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de zamfi »

Asa cum am spus si dincolo aveti dreptate ! Personal preferam sa ma lipsesc de 2000 lei,la nivel de turneu, ca sa-mi tin obrazul curat! Insa fiecare cum crede ...Poate totusi o sa va primiti premiul . ;)

vlad
Mesaje: 4
Membru din: Lun Ian 13, 2014 10:05 am

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de vlad »

Stimati domni cazul este rezolvat si inchis.. stim ce avem de facut si acum si in viiitor!

oby 1
Mesaje: 8
Membru din: Mie Ian 08, 2014 10:27 pm

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de oby 1 »

am primit mailu care comfirma ca vom intra in posesia premiului
va multumesc tuturor pentru sustinere
imi cer scuze domnului Malin Musatescu pt ca in urma protestului meu a hotarat sa se retraga de la coordonarea pfl..am fost convins de la inceput ca decizia nu i-a apartinut

Scrie răspuns